Обмен и возврат

Товар, представлений в магазині входить до Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) (Додаток N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р.N172 Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»).
Але ми прагнемо бути відкритими та полегшити здійснення покупки нашим клієнтам, тому робимо обмін подібного товару за умови дотримання наступних умов:
• Товар не був у використанні;
• Товар не втратив свій товарний вигляд (відсутні сліди використання: зацепки, плями, заломи, потертості);
• Товар не має пошкоджень на місці всі бірки (але на деяких виробах вони не передбачені і ми це враховуємо) також збережено упаковку . Пересилаючи посилку поштою, використовуйте, будь ласка, додаткову упаковку. Товари з нанесеними адресами на оригінальну упаковку або обклеєні скотчем без додаткової упаковки не приймаються;
• Обмін здійснюється за рахунок покупця та з врахуванням всіх комісій порталу. Якщо Ви вирішили обмінювати такий товар, то витрати на транспортування замовлення та всі видатки будуть за ваш рахунок.
• Обмін продукції можливий виключно у випадку повідомлення про необхідність обміну одразу, або в той день, коли покупець отримав товар, або протягом доби з моменту отримання замовлення. Якщо пройшло більше доби після отримання товару, а покупець ще не відправив його назад, то обмін в такому разі не можливий.

Ми з повагою та любов’ю ставимося до замовника, і завжди максимально намагаємось задовольнити всі його потреби та запити. Якщо у вас є які-небудь питання, ви можете зв’язатися з нами по телефону, або через вайбер і ми з радістю допоможемо вам правильно оформити замовлення або визначити розмір. Визначитись самостійно з відповідністю розміру допоможе наша Таблиця.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Эротическое женское белье и корсеты